Ben Kimim

Hakkımda

 

Selamlar ben Kaan Yaman dövme sildirme ile ilgili okuduğunuz bu blogun yazarıyım. Öğrenciyim, kafama göre takılıyorum. Hobilerim, fotoğraf çekmek, sanat sepet işleriyle uğraşıp ahkam kesmek, fular takıp cihangircilik oynamaktır. Ayrıca 2013 den bu yana çapulculuk da yapıyorum. Herkes gibi bir gençlik heyecanıyla dövme yaptırdım. Gerek dövmeyi yapan piç dövmecinin kötü yapması gerekse dövme yaptırmanın gereksiz olduğunu düşündüğüm için dömeyi sildirme kararı aldım. 

Sonra dövme sildirme nedir nasıl yapılır gibi araştırmalar yaptım, internette çok ömür törpüledim. Zaten bu blogu da siz'de benim geçtiğim yollardan geçmeyin diye yazdım. Size dövme sildirme konusunda bilgiler veren bu blog tamamen kişisel araştırmalarım ve yorumlarım üzerine yazıldı. Bilginin paylaşılması asıl amacım. Yasal bir zorunluluk olarak belirtmek isterim ki, bu blogda yazılanların tamamı benim doğrularım, bir uzman görüşü veya tıbbi yönlendirme amacı içermiyor, yapılan uygulamalardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. 

Neyse bana ulaşmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Sağlıcakla kalın, hepinize dövmesiz günler dilerim. Ayrıca dövme yaptırmayın, yapana mani olun, bunu bir görev bilin, açlıktan gebersin bu dövmeci kısmı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder